Deye Inverter Hybrid HV 80kW 6 MPPT | SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6
- TootjadDeye
- Mudel: SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6
- Saadavus: 4
-
16 336€
Deye Inverter Hybrid HV 80kW 6 MPPT | SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6
| All | |
| ELi tõhusus | 97 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1180 mm |
| Gross height (mm) | 510 mm |
| Gross weight | 102.50 kg |
| Gross width (mm) | 750 mm |
| Max Tõhusus | 97.6 % |
| Net weight | 97.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Deye |
| Producer product family | Inverter Hybrid HV 80kW 6 MPPT |
| Producer product name | SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.45135 m |
| Võrguühendus | Three-phasis |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

